СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ+МАСИЧКА

Дома / СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ+МАСИЧКА
3.990 МКД

Достапност: Да

Хранењето понекогаш може да трае со часови и да биде навистина досадно. Затоа ви нудиме одлично решение од една хранилка да направите и масичка со столче. Дозволете вашето дете низ игра на боење, цртање и едукација на масичката да стане омиленото место за јадење. 

Употреба: за деца од 6 месеци 

*Тестиран по стандардот EN 14988.

Начин на одржување: се остранува послужавникот се мие на рака

Можеби ќе ве интересира