ЛИЗГАЛКА СО ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА SMOBY

Дома / ЛИЗГАЛКА СО ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА SMOBY
4.990 МКД

Достапност: Да

Заборавете на топлите денови и разладете се со специјалниот приклучок за вода на лизгалката. Уживајте во водените лудории на детето. Изработена е од високо квалитетна пластика, УВ третирана и отпорна на надворешни влијание, која гарантира дополнителна безбедност. 

Опис:

Висококвалитетна пластика, произведена во Франција
Делот за спуштање е 150 см. 
Димензии: 100 x 159 x 150 см.


Можеби ќе ве интересира