ПОДЛОГА ЗА ПОВИВАЊЕ - САФАРИ

Дома / ПОДЛОГА ЗА ПОВИВАЊЕ - САФАРИ
1.390 МКД

Достапност: Да

Мека и удобна подлога за полесна промена на пелена и повивиње на вашето бебе. Изработена е од еколошки, антиалергени материјали со тврда основа, обложена со мек материјал и заштитена со водоотпорна фолија. Може да се употребува и за основните вежби кои ги препорачува педијатар и ортопед. Лесно се одржува се брише со влажна крпа. Страниците се заоблени и испакнати за побезбедна стабилност на бебето. Подлогата има 4 ногарки кои се поставуваат врз бебешко креветче, врз фиокар, на кревет итн. 

Возраст: 0+

Димензии: 80 х 50 х 10 см. 

Можеби ќе ве интересира