BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР

Дома / BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР
1.690 МКД 2.190 МКД

Достапност: Да

Вистинско уживање во удобноста и мекоста на релаксаторот BRIGHT STARTS. Изработен е од исклучително меки материјали и рамка од цврст алуминиум. Има 3 точки на безбедносен појас и нелизгачка подлога кај нозете. За помош при заспивање вклучете ги вибрациите и нежно ќе го занишкаат вашето бебе. Игралниот венец се остранува многу лесно за побрз пристап на малечкото. 

 Со овој релаксатор ќе имате време за себе, а вашето бебе ќе биде среќно и задоволно. 

Димензии: 19" x 23" x 23" см. Можеби ќе ве интересира