SMOBY КУЌАРКА ДУПЛЕКС

Дома / SMOBY КУЌАРКА ДУПЛЕКС
22.420 МКД 29.990 МКД

Достапност: Да

Одлична просторна куќарка дуплекс за секојдневна игра и забава. Има два спрата со ролетни, клупа со масичка и ѕвонче на батерии. Поканете ги другарчињата на пикник во вашиот двор и уживајте во дружбата.  Направена е од високо квалитетна УВ  пластика, отпорна на временски промени. 

Опис:

*Се препорачува над 3+ години. 

*Димензии: 212х157х182см
*Висококвалитетна ЕКО пластика. 
*ANTI-UV – со 3 години гаранција на боја

*Производство: Франција

Можеби ќе ве интересира