FREEON-КЕНГУР 3 ВО 1

Дома / FREEON-КЕНГУР 3 ВО 1
1.890 МКД 2.330 МКД

Достапност: Да

Кенгурот е совршен за пешачење, активности на отворено и патување низ градот. Има мек внатрешен материјал за потпора и удобност на бебето. Овозможува лесно носење во три позиции во зависност од возраста на бебето. Движете се активно и уживајте во времето со вашето бебе.

Наменет за бебиња од 3,6 и 12 кг. 

Можеби ќе ве интересира