FREEON СТОЛ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕН, МИНТ

Дома / FREEON СТОЛ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕН, МИНТ
2.190 МКД 2.390 МКД

Достапност: Да

Одлично столче за хранење на дете кое лесно се склопува и не зафаќа простор. Целосно е обложен со мек материјал за поголема удобност за време на оброците. Има послужавник со вдлабнатина за чаша или шишенце. Користете сигурносен појас со 5 точки на прицврстување за поголема безбедност на детето. 
Карактеристики:
* 5 точки на прицврстување,
* тестиран по стандардот EN 14988.
* Димензии составена: 100 x 63 x 73 см. 
* Димензии склопена: 128 x 25 x 73 см.

Можеби ќе ве интересира