SMOBY КУЌАРКА JURA

Дома / SMOBY КУЌАРКА JURA
10.620 МКД 12.590 МКД

Достапност: Да

Цврста, трдиционална куќарка која одлично ќе се вклопи во вашата градина. Друштвена игра и забава за најмилите во секое време од денот. Може да се додаваат додатоци како, летна кујна, пикник маса, оџак, ѕвонче и градинарски алатки. Создадете куќичка каква што посакуваат вашите дечиња.  

Опис:

*Возраст: над 2+ години

*Димензии: 125(Д)х117(Ш)х135(В) см

*ANTI-UV – 3години гаранција на боја  

*Потекло: Франција

Можеби ќе ве интересира